بازگشت
جشنواره کارت هدیه دی
جشنواره کارت هدیه دی با هدف تشویق مشتریان و هموطنان گرامی به استفاده از کارت¬های هدیه بانک دی راه‌اندازی شده است. کلیه افرادی که انواع کارت‌های هدیه بانک دی را خریداری نمایند، در جشنواره کارت هدیه دی شرکت داده می‌شوند.

زمان برگزاری جشنواره
جشنواره کارت هدیه دی از تاریخ 1/10/96 تا تاریخ 29/12/96 اجرا می‌شود. کلیه کارت‌های هدیه‌ای که از اول دی ماه در بانک دی صادر شده باشند، در جشنواره شرکت داده می‌شوند.

معیارهای امتیازدهی به کارت هدیه
در زمان برگزاری جشنواره، بر اساس شاخص¬های زیر به هر کارت هدیه خریداری و نگهداری شده امتیاز تعلق می‌گیرد:
• برای خریداران کارت هدیه به ازای هر 500 هزار ریال، 50 امتیاز در زمان خرید، صدور و شارژ اولیه در نظر گرفته شده و حداقل امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی ویژه خریداران کارت هدیه 100 امتیاز خواهد بود.
• دارندگان کارت هدیه به ازای هر 500 هزار ریال ماندگاری روزانه، 100 امتیاز دریافت نموده و حداقل امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی ویژه دارندگان کارت هدیه دی، 1000 امتیاز می باشد. در صورتیکه مانده کارت هدیه، به زیر 500 هزار ریال برسد، دارنده کارت از فهرست قرعه کشی حذف خواهد شد.

جوایز و قرعه کشی
الف) رده‌بندی امتیازات و جوایز دارندگان کارت هدیه
در پایان جشنواره، بر اساس امتیازات کسب شده دارندگان کارت هدیه قرعه کشی در دو سطح انجام می¬شود:
1- سطح اول: امتیازات 4000-1000
2- سطح دوم: امتیازات بالای 4000
با توجه به امتیازات کسب شده، نوع جوایز اختصاص داده شده برای هر سطح متفاوت می باشد. به این ترتیب که جایزه سطح اول، نیم سکه بهار آزادی و جایزه سطح دوم، سکه تمام بهار آزادی خواهد بود.

ب) امتیازات و جوایز خریداران کارت هدیه
با توجه به امتیازات تخصیص داده شده به خریداران کارت هدیه (بر مبنای کسب 50 امتیاز به ازای 500 هزار ریال مبلغ خرید کارت هدیه و اخذ حداقل 100 امتیاز)، قرعه¬کشی در یک سطح و با جایزه سکه تمام بهار آزادی برگزار می¬شود
برای شرکت در جشنواره، نیازی به ثبت نام نمی باشد و کلیه کارت‌های هدیه صادره در بانک دی از تاریخ 1/10/96 به صورت خودکار در جشنواره شرکت داده می‌شوند.

ضوابط تعلق جوایز در جشنواره کارت هدیه دی
• در پایان دوره سه ماهه جشنواره، دو قرعه کشی به طور مستقل از هم برگزار خواهد شد. قرعه کشی اول ویژه خریداران کارت هدیه و قرعه کشی دوم جهت دارندگان کارت هدیه خواهد بود. بدین صورت که یک نفر می تواند همزمان هم به عنوان برنده قرعه کشی اول به عنوان خریدار کارت هدیه بوده و هم در قرعه کشی دوم به عنوان دارنده کارت هدیه برنده قرعه کشی شود.
• پس از پایان زمان برگزاری جشنواره و با برگزاری قرعه‌کشی، اسامی برندگان به همراه جوایز آن حداکثر تا 30 روز پس از پایان زمان جشنواره از طریق وب‌سایت بانک اطلاع‌رسانی خواهد شد.
• جهت اعطای جوایز ویژه خریداران، ارائه اصل «کارت ملی» الزامی می¬باشد. همچنین دارندگان کارت هدیه هدیه جهت دریافت جوایز قرعه¬کشی، ملزم به ارائه فیزیک کارت هدیه صادره توسط بانک دی با رعایت حداقل مانده (500 هزار ریال) خواهند بود.
• هریک از کارت‌های هدیه خریداری شده به صورت مستقل در جشنواره شرکت داده می‌شود. بنابراین اگر بیشتر از یک کارت هدیه خریداری گردد، هر کدام از کارت‌ها با توجه به معیارهای امتیازدهی فوق، به صورت مجزا در جشنواره و قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.

بازگشت
طرح سپرده بیمه ای ارمغان دی
جبران خسارت خود را به ما بسپارید با کمترین مبلغ سپرده گذاری، از بالاترین پوشش خسارت آتش سوزی، سیل و زلزله، تکمیلی درمان و عمر و حادثه دریافت نمایید.
در این طرح همه سپرده گذاران می توانند از بیمه نامه های رایگان/باتخفیف بهره مند شوند

سپرده گذار عزیز؛
دیگر برای جبران خسارت از سپرده ها و سرمایه خود برداشت نکنید، بانک دی به پشتوانه سپرده های شما، خسارت شما را در اسرع وقت جبران می کند.
بانک دی برای حمایت از سپرده گذاران خود، پوشش های بیمه ای گسترده ای را متناسب با سپرده گذاری شما طراحی نموده است.


نوع بیمه نامه پوشش بیمه ای میزان خسارت قابل پرداخت دوره انتظار
آتش سوزی منازل مسکونی سپرده گذاران تا سقف تعهد بیمه نامه به مبلغ 1.000.000.000 ریال بدون دوره انتظار
فوت بعلت حادثه فوت و از کار افتادگی ناشی از حادثه تا سقف تعهد بیمه نامه بدون دوره انتظار
درمان در اثر حادثه هزینه های پزشکی ناشی از حادثه تا سقف تعهد بیمه نامه به مبلغ 100.000.000 ریال 90 روز
بیمه درمان هزینه های بیمارستانی استفاده به دفعات تا سقف تعهد بیمه نامه به مبلغ 150.000.000 ریال 90 روز
بیمه خودرو بدنه حداکثر تا سقف سرمایه بیمه نامه بدون دوره انتظار
برای افتتاح حساب و صدور گواهینامه بیمه نامه به شعب بانک دی مراجعه نمایید.
لینک دریافت نمایندگی های شعب بانک دی